Serwis we Wrocławiu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • ewa.saganowska
    Ambiente
    • 2006
    • 165

    #26
    Wszedzie mozna wejsc tylko trzeba o tym powiedziec, a nie bezmyslnie probowac przeslizgnac sie przez drzwi. Jezeli nie pozwalaja to troche glosniej i zadziala.

    Komentarz

    • misiek^wro
      RS
      S_OCP Member
      • 2006
      • 8321

      #27
      Pani Ewo, w takim razie zapraszam do ASO BMW we Wroclawiu, tam NIGDY nie wpuscili mojego kolegi, jak robil cokolwiek wymagajacego wjazdu na podnosnik :|
      Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
      Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
      ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

      TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


      Komentarz

      • Thundi
        L&K
        • 2005
        • 1157

        #28
        Sory ze odgrzewam starego kotleta, ale sprawa świeża:
        GAL ICM - na przeglądzie nalewali nasz olej (znaczy przynosiliśmy własny) i nie dość ze pojemnik oddawali pusty to jeszcze bagnet wskazywał ledwo ponad MIN
        niestety zdarzyło się to kilka razy

        ELCAR - ojciec spróbował ostatnio tam przegląd zrobić i nie dość ze butelka z olejem oddana zawierała go trochę to jeszcze bagnet wskazywał mniej więcej trochę mniej niż MAX (olej zawsze ten sam a nie wierzę aby była aż taka różnica w pojemności owych butelek

        Niestety ...
        Przegląd ten był w okolicach 12.09.07 wiec niedawno a 26.10 przestały działać czujniki cofania jak się później okazało padło tez światło cofania. No wiec znowu odwiedziliśmy ASO Padło na dzień dzisiejszy efekt:
        Przetarty kabel od światła cofania w okolicach skrzyni biegów (ponoć w czasie jazdy występują tam naprężenia które ów kabel przerywają - w co kompletnie uwierzyć nie mogę ale przyznaje że równie oryginalnego tłumaczenia nie słyszałem). Dodam ze koszt ponownego połączenia owego kabla i zaizolowania (i mam nadzieje ze dobrego przymocowania) niemały - 109zl razem z VAT

        Nie mam już chęci naprawiać, serwisować w ASO, to trzecie we Wrocławiu chyba też odpuszczę, bo wiele (niestety nie na +)o nich można usłyszeć. Czas na Nieautoryzowanych

        Polecić więc nikogo narazie nie moge
        O ortografie dba FF.
        Ranking sprzedaży nowych aut w Polsce w 2009 oraz 2008 (Excel):
        http://thunderbolt2.prv.pl/sprzedaz/Ranking.xls
        Skoda Octavia & Audi A6

        Komentarz

        • misiek^wro
          RS
          S_OCP Member
          • 2006
          • 8321

          #29
          Thundi, zajrzyj do TMT. Robie u nich auto i jak narazie nic zlego powiedziec nie moge.
          Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
          Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
          ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

          TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez Thundi
            Czas na Nieautoryzowanych
            Jestronik albo na miedzyrzecka

            Komentarz

            • rafalus
              L&K
              • 2005
              • 1138
              • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

              #31
              Ja tam powiedzialem nie zalezy to tylko od serwisu ale zmiany, od ludzi ,ktorzy to robia.
              W ELkarze jest dobra załoga na wyzej wymienionej zmianie i juz.
              Wprawdzie moze doplaca sie za fartuchy ASO ale połki auto ma 3 lata i znam dobrych ludzi w serwisie będe jeździł do Elkara (ma dobrego elektryka i mechanika). Poza tym
              oni się grzebią cały czas w tym samym do tego przypominam ,ze modeli skody nie ma za wiele. W galu nie bede sie prosil za kazdym razem serwisanta co przyjmuje ,zeby wejsc na hale, ale obiektywnie mówiąc zmienili mi gumki stabilizatora i juz 100kkm przejechałem i jest ok :szeroki_usmiech .
              nowy cSIMC od Aliego
              seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
              Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

              półosie seryjne przebieg 273 tyś

              Komentarz

              • misiek^wro
                RS
                S_OCP Member
                • 2006
                • 8321

                #32
                Zamieszczone przez Sigma_74
                Jestronik
                Nie wiem w zasadzie czemu ich polecasz :?: Sa drodzy poza tym sam opowiadales jak to "fajnie" sie tam czipuje auto :szeroki_usmiech

                Zamieszczone przez Sigma_74
                miedzyrzecka
                Jeden z lepszych serwisow, chociaz mam pewne "ale" :P Minelo juz 12kkm od wymiany klockow i nagle zaczely bic kola przy hamowaniu. Nie wiem przypadkiem, czy to nie jest wina zle wyczyszczonych elementow mocowania, bo inni mowia ze to wlasnie jest panaceum na bicie ukladu :evil: Poza tym to wszystkie przeprowadzone tam wymiany sa jak najbardziej na plus.
                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                Komentarz


                • #33
                  Zamieszczone przez misiek^wro
                  Sa drodzy poza tym sam opowiadales jak to "fajnie" sie tam czipuje auto :szeroki_usmiech
                  a o czym mówisz,
                  u nich robie auto od zawsze i nie mogę złego słowa powiedzieć, zawsze u nich robie przeglądy a z duperelami jeżdżę na międzyrzecka.

                  zawsze mam w Jecie auto zrobione przygotowane i nie miałem problemów po ich robicie.
                  czy są drodzy, cóż znam dużo droższe zakłady i duzo gorsze, poza tym za jakość się płaci.


                  Zamieszczone przez misiek^wro
                  inelo juz 12kkm od wymiany klockow i nagle zaczely bic kola przy hamowaniu. Nie wiem przypadkiem, czy to nie jest wina zle wyczyszczonych elementow mocowania, bo inni mowia ze to wlasnie jest panaceum na bicie ukladu :evil: Poza tym to wszystkie przeprowadzone tam wymiany sa jak najbardziej na plus.
                  mi zrobili i mam juz 30kkm i nic się nie dzieje.
                  w dalszym ciągu polecam JETA a co do chipowania, to jeśli zdecyduję się na to to i tak pojadę do ALEGO, oczym mówię od dawna.
                  poza tym serwis a chipowanie to dwie różne strefy ich działania, robię to całkiem inni ludzie. wiec nie rozyumię skad takie porównanie.

                  Komentarz

                  • misiek^wro
                    RS
                    S_OCP Member
                    • 2006
                    • 8321

                    #34
                    Sigma_74, Ty masz u nich znizki, a nie kazdy kto podjedzie takowe dostanie :idea:

                    Bierz wiec to pod uwage, ze kazdego moga skroic o te 10-20% wiecej, bo nie maja stalego cennika, daja ceny pod klienta.
                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                    Komentarz


                    • #35
                      misiek^wro, nie zgodze sie, też kiedys byłem pierwszy raz i powiedziałem że jestem z OCP i dostałem rabacik. więc tu nie zgodzę sie z tobą.

                      Komentarz

                      • misiek^wro
                        RS
                        S_OCP Member
                        • 2006
                        • 8321

                        #36
                        Sigma_74, miales naklejke wtedy :?: :idea:
                        Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                        Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                        ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                        TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                        Komentarz


                        • #37
                          tak, już miałem wlepę wtedy od DAWIDA, a przeciez zawsze ktoś , nawet i ja mogę z kimstakim podjechac że t o"nasz" człowiek, nie widze żadnego problemu.

                          Komentarz

                          • misiek^wro
                            RS
                            S_OCP Member
                            • 2006
                            • 8321

                            #38
                            No ok, ale dajmy na to, ze ktos zobaczy ze polecamy ten serwis jako tani na forum, pojedzie i go "skasuja" :twisted: Nikt nie bedzie myslal o tym, zeby wolac kogos z nas, zeby z nim pojechal
                            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                            Komentarz


                            • #39
                              tani, pojęcie względne, nie kasują mocno w JECIE nawet z ulicy ludzi, słyszałem takie opinie i sie z nia zgodzę, poza ty mają zaplecze i zrobią ci wszystko na miejscu.
                              i warto tam podjechać.
                              i koniec tematu, bo tłuczemy piane, jest podany zakłąd i nasze namiary zawsze można sie poradzić z kimś takim podjechać.

                              Komentarz

                              • didku
                                Classic
                                • 2007
                                • 23

                                #40
                                Nie polecam Gall ICM. jak padl mi akumulator. Najpierw na plus jak moja zone odholowali 3-miesieczna Fabke to dali zastepczy akkumulator, ale jak sie zglosilem to dostalem UZYWANY rzekomo na ICH gwarancji (ale ponad rok jezdzil dobrze nim skasowalem auto). Oczywiscie potwierdzam, ze nic nie widzialem jak go wymieniali. Swoja droga to wpuszczajac do hangaru napraw jak stanie sie jakis wypadek to wszyscy i poszkodowany kierowca i zaklad i mechanicy moga miec problemy.
                                Skoda OCTAVIA Tour Combi 1,9 TDI
                                Mitsubishi Outlander II 2,2 HDi Instyle

                                Komentarz

                                • misiek^wro
                                  RS
                                  S_OCP Member
                                  • 2006
                                  • 8321

                                  #41
                                  didku, ta, ale taka sprawa, ze tam hangaru dobrze nie widac, a jak bylem w TMT to jest duuuuza przeszklona szyba i ogladaj Pan sobie


                                  Poza tym to nie ma jak Miedzyrzecka Autoexpress, stanie sie nad takim przyjaznym Piegusem i on wszystko powie co i jak :diabelski_usmiech
                                  Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                  Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                  ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                  TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                  Komentarz

                                  • repman
                                    Classic
                                    • 2007
                                    • 12

                                    #42
                                    Witam
                                    Zrobiłem swoją O2 ponad 2700 km i poszukuję fachowca, który porządnie wymieni mi olej. Nie chciałbym aby coś zostało ze starego. Kogo polecacie we Wrocławiu?

                                    Pozdrawiam

                                    Komentarz

                                    • sptom
                                      Rider
                                      • 2007
                                      • 351

                                      #43
                                      Zamieszczone przez repman
                                      Witam
                                      Zrobiłem swoją O2 ponad 2700 km i poszukuję fachowca, który porządnie wymieni mi olej. Nie chciałbym aby coś zostało ze starego. Kogo polecacie we Wrocławiu?

                                      Pozdrawiam
                                      W poprzednim aucie robiłem dwa razy wymane oleju na ul. Rakowej na przeciwko CH Korona. Taki przeszklony barak na samym poczatku Rakowej. I raz spisali sie na medal bo mechanik po spuszczeniu oleju wydmuchiwal resztki z miski sprezonym powietrzem! Drugim razem zrobili to bardziej "po łebkach".
                                      Kolejne wymiany zawsze robiłem w dawnym Carmanie na ul. Braniborskiej. Bardzo fajny mechanik znajcy sie na robocie i przystepni cenowo.
                                      Octe robiłem raz na Miedzyrzeckiej, olej i fitr wymienili i oleju nie przelali
                                      Dostojnie do przodu by Dynosoft

                                      Komentarz

                                      • berezol
                                        Classic
                                        • 2006
                                        • 9

                                        #44
                                        Gall - zdecydowane NIE!!!. Zrobiłem sobie przegląd taki ogólny u nich techniczny i próbowali zrobić mnie w przysłowiowego CH..a! Kazałem im powymieniać filtry rozrząd jakieś zaślepki itp a oni na fakturze oczywiście powymieniali i odpowiednio policzyli alejak się uparłe i kazałem pokazać co z tego zrobili to tak: filtr powietrza niewymieniony, zaślepek od spodu podwozia jak nie było tak nie ma. Olej nie wymieniony i jak można się domyślić filtr też nie. Płyn chłodniczy nie uzupełniony oczywiście co innego na fakturze. Do tego gościu jeszcze ciśnie ciemnotę że wszystko zrobili. Naprawdę omijajcie to miejsce wielkim łukiem.

                                        Komentarz

                                        • rafalus
                                          L&K
                                          • 2005
                                          • 1138
                                          • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

                                          #45
                                          to ładnie
                                          nowy cSIMC od Aliego
                                          seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                                          Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                                          półosie seryjne przebieg 273 tyś

                                          Komentarz

                                          • misiek^wro
                                            RS
                                            S_OCP Member
                                            • 2006
                                            • 8321

                                            #46
                                            berezol, nic nowego, ja tam sie tylko po czesci pojawiam, bo mam srebrna karte i jako taka znizka jest - oczywiscie tylko po duperele
                                            Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                            Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                            ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                            TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                            Komentarz

                                            • rafalus
                                              L&K
                                              • 2005
                                              • 1138
                                              • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

                                              #47
                                              a ile masz tej znizki? Jest wazna tylko u tego dilera jednego?
                                              nowy cSIMC od Aliego
                                              seryjne 110kM teraz ok ~170kM ARL ,230 wtryski.
                                              Moc potwierdzona w tym roku na hamowni.

                                              półosie seryjne przebieg 273 tyś

                                              Komentarz

                                              • misiek^wro
                                                RS
                                                S_OCP Member
                                                • 2006
                                                • 8321

                                                #48
                                                rafalus, znizka bodajze 10-15%, zalezy jaki asortyment

                                                Wazna tylko w Gallu, bo karta jest sygnowana imieniem i nazwiskiem + wybita nazwa dealera.
                                                Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                Komentarz

                                                • raadek_71
                                                  Drive
                                                  • 2005
                                                  • 50

                                                  #49
                                                  Zamieszczone przez Czader
                                                  Witam,

                                                  jest taki w miare nowy RS Serwis na ul. szybowcowej (kolo Creatora, wczesniej byl tam salon Toyoty). Specjalizuja sie ponoc w VAG Group.

                                                  Nie polecam Kolega czyscil u nich turbine w A4 TDI 130 KM - skasowali 400zl i owszem juz turbina nie przeladowuje ale po ich interwencji nie pompuje jak nalezy - prawdopodobnie ruszyli regulacje ciegna od VNT i teraz cisnienie uzyskane jest zawsze ponizej wymaganego... Przy reklamacji stwierdzili ze jest OK i nie ma co im pokazywac logow/wykresow z VAGa bo oni wiedza lepiej i w ogole jakie ma wyksztalcenie kolega ze z nimi dyskutuje !

                                                  Pozdrawiam
                                                  Witam !

                                                  Ponieważ odnalazłem tutaj hasło RS Serwic ul. Szybowcowa, to wyrażę swoją opinię o tym warsztacie:
                                                  I. kalkulacja robocizny wstępna, na tydzień przed wizytą 700,- zł.... w momencie oddania auta do wymiany razrządu wzorst o 20% do 840,- zł

                                                  II. ubytki w aucie po naprawie:
                                                  a. brak zaślepki na osłonie silnika (niby pierdoła, ale to dopiero początek)
                                                  b. zniszczona prawa osłona silnika (była wyrywana na siłę i teraz trzyma się tylko na jednym zacisku)
                                                  c. osłona dolna silnika zamocowana tylko na 4 wkrętach i wogóle nie przykręcona do osłon bocznych - efekt: osłona po 1000 km zaczęła szurać po ziemi...

                                                  III. jedna z pozycji na fakturze zafakturowana podwójnie, czyli zamiast 350,-zł, 2 x po 350,- zł - jakbym nie sprawidził faktury byłbym w plecy 3,5 stówy....

                                                  Skusili mnie ceną... mój błąd ! Jednak więcej już tam się nie pojawię i innych przed tymi specami ostrzegam.

                                                  Komentarz

                                                  • misiek^wro
                                                    RS
                                                    S_OCP Member
                                                    • 2006
                                                    • 8321

                                                    #50
                                                    Jakby co Marcin Piegus ma teraz swoj wlasny warsztat. Polecam go kazdemu z reka na sercu i wiem ze na sumieniu tego kogos miec nie bede.

                                                    Mi robi doslownie wszystko, z ASO dawno zrezygnowalem, kazda wymiana czegokolwiek - robiona u Marcina i jak narazie zero strat i tylko banan na twarzy

                                                    Dla uscislenia - wymiana rozrzadu u Marcina z jego gratami ( wraz z pompa wody, pasek conti, caly kpl reszta INA albo Ruville badz na zyczenie klienta ori ) koszt kolo 750 zl...

                                                    Wymiana gumek wahacza - 50 zl za 1 wahacz. (( cz klienta ) Reszta info na telefon.
                                                    Była Octavia I FL Kombi 1.9 TDI AGR
                                                    Była Octavia II Kombi MR06 2.0 TDI DSG
                                                    ByłąOctavia II Kombi FL MR06@2013 2.0 TFSI DSG 4x4

                                                    TELEFONUJEMY DO MNIE PO GODZ 16.59!


                                                    Komentarz

                                                    Pracuję...